MAL213833471E3
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213833471
MAL213833471E3 Hakkında
Vishay MAL213833471E3, 470 µF kapasitanslı, 6.3V rated voltage ile çalışan axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamaları için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 810 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de ölçülen bu kondansatör, 10 kHz'de 300 mA ripple akım kapasitesine ve 100 Hz'de 250 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 2000 saat 105°C ömür süresi ile endüstriyel ve otomotiv devrelerinde güç kaynağı filtreleme, signal coupling ve decoupling uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponent through-hole montaj tipi ile PCB'lere entegre edilir.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 810mOhm @ 100Hz
Impedance 640 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V