MAL213831101E3
CAP ALUM 100UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213831101E3
MAL213831101E3 Hakkında
Vishay MAL213831101E3, 100 µF kapasitanslı, 50V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paketinde sunulan bu komponentiyle hole montajını destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vardır. 100Hz'de 1.3Ohm ESR değerine ve 10kHz'de 322mA ripple current kapasitesine sahiptir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, ses frekansı filtreleme ve enerji depolamada kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektronik devrelerine uygun bir seçenektir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.3Ohm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 322 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V