MAL213829221E3
CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MAL213829221
MAL213829221E3 Hakkında
Vishay MAL213829221E3, 220 µF kapasitanslı, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paketlemesi ile Through Hole montajı destekler. Automotive uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile 540 mOhm ESR (100kHz) ve 330 mOhms impedans değerlerine sahiptir. 100 Hz'de 650 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 540mOhm @ 100kHz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V