MAL213821101E3
CAP ALUM 100UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213821101E3
MAL213821101E3 Hakkında
Vishay MAL213821101E3, 100µF kapasitanslı, 50V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can tipi kasa ile sağlanan bu polar kondansatör, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponent, 2000 saatlik ömrü 105°C'de garantiler. 1.3Ohm ESR değeri ve 230mA ripple current kapasitesiyle, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ve through hole montaj tipi ile PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.3Ohm @ 100kHz
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V