MAL213819471E3
CAP ALUM 470UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213819471
MAL213819471E3 Hakkında
Vishay MAL213819471E3, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajı ile güç kaynakları, ses devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Axial through-hole montaj tipi, otomotiv endüstrisine uygun tasarımı ile geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışabilir. 10000 saat ömrü 105°C'de garanti edilmiştir. ±20% toleransı ve 270mOhm ESR değeri ile filtreleme ve bypass uygulamalarında etkin çalışma sağlar. Ripple current kapasitesi 100Hz'de 1.13A, 10kHz'de 1.582A'dir.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.582 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.13 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V