MAL213817681E3
CAP ALUM 680UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213817681E3
MAL213817681E3 Hakkında
Vishay MAL213817681E3, 680µF kapasitanslı, 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paketinde sunulan bu polar kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan komponentin 105°C'de ömrü 10000 saat olarak belirtilmiştir. 250mOhm ESR değeri ve 1.05A ripple current kapasitesi (10 kHz'de) sayesinde güç yönetimi devrelerinde etkin şekilde kullanılabilir. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarına uygundur. Düşük frekans ripple akımı 100Hz'de 750mA'dir.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V