MAL213817152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213817152E3
MAL213817152E3 Hakkında
Vishay MAL213817152E3, 1500 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltajla tasarlanan bu axial bağlantılı komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisine sahiptir. 130 mOhm ESR ve 98 mOhm impedans değerleriyle düşük frekans (100 Hz'de 1.25 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 1.75 A) ripple akımını destekler. ±20% tolerans ile birlikte gelen bu komponent, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 98 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V