MAL213814472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213814472E3
MAL213814472E3 Hakkında
Vishay MAL213814472E3, 4700 µF kapasitansli, 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 10000 saatlik ömür @ 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans, 120mOhm ESR @ 100Hz ve 1.74A ripple current kapasitesi @ 10kHz özelliklerine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V