MAL213668221E3
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL213668221E3
MAL213668221E3 Hakkında
Vishay MAL213668221E3, 220 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 110 mOhms impedans değerleri ile güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde kullanım için uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlık ömür garantisi vardır. 100 Hz'de 304.5 mA ripple current kapasitesi bulunur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 304.5 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V