MAL213666472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213666472E3
MAL213666472E3 Hakkında
Vishay MAL213666472E3, 4700 µF kapasitansı ve 25 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sunar. 21 mOhms impedans ve 100 Hz'de 2.07 A ripple current özelliğiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtrele uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile genel endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V