MAL213666152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213666152E3
MAL213666152E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL213666152E3, 1500 µF kapasitansına ve 25V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direk yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 38 mOhms impedans değerine ve 7000 saatlik ömür garantisine (-55°C ile 105°C arasında) sahiptir. 100 Hz'de 1.173 A ripple current kapasitesine sahip olan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.173 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V