MAL213664122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213664122E3
MAL213664122E3 Hakkında
Vishay MAL213664122E3, 1200 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajda çalışan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Through-hole montajı için tasarlanmış olup -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 7000 saatlik ömür ömürlü olan kondansatör, 100 Hz'de 910 mA ripple akımını tolerans edebilmektedir. 52 mOhms empedansı ile düşük ESR performansı sunar. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, yaşlı tasarımlarda ve uyumlu yenileme projeleri için uygundur. Bileşen halen stok dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 52 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V