MAL213664103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213664103
MAL213664103E3 Hakkında
Vishay MAL213664103E3, 10000 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, depolama ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 21 mOhms empedansı ile, 2.639 A ripple current kapasitesi 100 Hz'de mevcuttur. Through-hole montajı için uygun olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sağlar. Endüstriyel, tüketici ve otoomotiv uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.639 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V