MAL213660152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213660152E3
MAL213660152E3 Hakkında
Vishay MAL213660152E3, 1500 µF kapasitansına sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 1.26A ripple current kapasitesi ile power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 28 mOhms empedans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V