MAL213658681E3
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213658681E3
MAL213658681E3 Hakkında
Vishay MAL213658681E3, 680 µF kapasitanslı, 63V voltaj dereceli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, 100 Hz'de 850 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montajı için tasarlanmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 10.000 saat ömürlü, 46 mOhm empedansla gücü etkili şekilde yönetir. Güç kaynakları, filtre devreleri, zaman sabitleme uygulamaları ve genel amaçlı kullanımda tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V