MAL213658471E3
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213658471
MAL213658471E3 Hakkında
MAL213658471E3, Vishay tarafından üretilen 470µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilime sahip bu kondansatör, radial montaj tipinde through-hole paketlemesi ile sunulmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sağlar. 55 mOhm empedans ve ±20% kapasitans toleransı ile karakterize edilen bu bileşen, 100 Hz'de 750 mA ripple akım taşıyabilir. Güç kaynağı filtreleme, zaman sabiti uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V