MAL213636182E3
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213636182
MAL213636182E3 Hakkında
Vishay MAL213636182E3, 1800 µF kapasitansına ve 25V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponenti genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanabilirsiniz. ±20% toleransı ve 28 mOhms impedansı ile çalışabilir. -55°C ile 105°C arasında sıcaklıklarda kullanılabilir ve 105°C'de 10000 saat ömrü garantilidir. 100 Hz'de 1.449A ripple akım taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.449 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V