MAL213635222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213635222E3
MAL213635222E3 Hakkında
Vishay MAL213635222E3, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu radial, can paket tipi kondansatör, general purpose uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 38 mOhms impedans değerleriyle karakterize edilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 1.104 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through hole montaj tipine sahip bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.104 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V