MAL213634222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213634222
MAL213634222E3 Hakkında
Vishay MAL213634222E3, 2200 µF kapasitansı ve 10V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 8000 saat ömür süresi, 34 mOhms impedans ve ±20% tolerans ile belirtilmiştir. 100 Hz'de 1.19 A ripple current kapasitesi olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevlerinde kullanılır. Yüksek kapasitans değeri sayesinde, düşük voltaj devrelerde depolama ve stabilizasyon görevleri için elverişlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V