MAL213630471E3
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL2136
MAL213630471E3 Hakkında
Vishay MAL213630471E3, 470 µF kapasitansı ve 35 V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 7000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 48 mOhm empedansı ve 650 mA ripple akımı (100 Hz) özellikleriyle güç kaynakları, filtre devreleri, zaman sabitleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 48 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V