MAL213453101E3
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213453101E3
MAL213453101E3 Hakkında
Vishay MAL213453101E3, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitans değeri ve 6.3 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında yerleştirilir. -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 1500 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, 60 mA ripple akımı kapasitesi (120 Hz'de) bulunmaktadır. Düşük impedans değeri (3.4 Ohms) ile gürültü filtrelemesi ve güç kaynağı uygulamalarında etkili bir çözüm sunar. Ürün mevcut durumu itibariyle deprecated konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 3.4 Ohms
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V