MAL213249221E3
CAP ALUM 220UF 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL213249221
MAL213249221E3 Hakkında
Vishay MAL213249221E3, 220 µF kapasitansa sahip 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 430mOhm ESR ve 660mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±10/+50% toleransdır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 430mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V