MAL213248151E3
CAP ALUM 150UF 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL213248151E3
MAL213248151E3 Hakkında
Vishay MAL213248151E3, 150µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Radial, Can - Snap-In kasa tipi ile Through Hole montajını destekler. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saatlik ömür garantisi sunmuştur. 100Hz'de 740mOhm ESR değerine ve 350mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans denetleyicileri ve diğer elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 740mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 63 V