MAL213248102E3
CAP ALUM 1000UF 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL213248102E3
MAL213248102E3 Hakkında
Vishay MAL213248102E3, 1000 µF kapasitansına ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. 110mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de çalışmaya uygun olup, 1.6A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 63 V