MAL213244152E3
CAP ALUM 1500UF 10V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL213244152E3
MAL213244152E3 Hakkında
Vishay MAL213244152E3, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyonu sağlar. 230mOhm ESR değeri ve 800mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 15000 saat yaşam süresi garantisi ile uzun ömürlü çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 10 V