MAL213227101E3
CAP ALUM 100UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213227101
MAL213227101E3 Hakkında
Vishay MAL213227101E3, 100 µF kapasiteli 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paketlemede sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15.000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 210 mA ripple akım kapasitesine ve 1.4Ω ESR değerine sahiptir. Through-hole montaj yöntemi ile PCB'lere bağlanır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.4Ohm @ 100Hz
Impedance 750 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V