MAL213218331E3
CAP ALUM 330UF 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213218331E3
MAL213218331E3 Hakkında
Vishay MAL213218331E3, 330µF kapasitansına sahip 63V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 340mOhm olup, 600mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Toleransı -10%, +50% aralığındadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 340mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 63 V