MAL213217331E3
CAP ALUM 330UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213217331E3
MAL213217331E3 Hakkında
Vishay MAL213217331E3, 330 µF kapasitanslı, 40V rated voltajlı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 15.000 saat ömür garantisine sahiptir. 430mOhm ESR değeri ile düşük impedans sunmakta, 550mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 430mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 550 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V