MAL213217221E3
CAP ALUM 220UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213217221
MAL213217221E3 Hakkında
Vishay MAL213217221E3, 220µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal gerilim ile tasarlanmış, axial montaj tipi through-hole paketinde sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saatlik ömür garantisi sunar. ESR değeri 100Hz'de 650mOhm, 100Hz'de ripple akım kapasitesi 410mA'dir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtering işlemleri için uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 650mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V