MAL213216221E3
CAP ALUM 220UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213216221E3
MAL213216221E3 Hakkında
Vishay MAL213216221E3, 220 µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde tasarlanmış bu Through Hole montajlı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 15000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 100 Hz'de 800 mOhm, impedansı 600 mOhms olarak belirtilmiştir. 100 Hz'de 340 mA ripple akım yeteneğine sahip bu bileşen, analog sinyal filtreleme, güç kaynağı dekuplajı, zaman sabiti uygulamaları gibi standart endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında tercih edilir. Toleransı -10%, +50% aralığındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 800mOhm @ 100Hz
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V