MAL213215331E3
CAP ALUM 330UF 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213215331E3
MAL213215331E3 Hakkında
Vishay MAL213215331E3, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltajda çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Axial montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına dayanıklıdır. 85°C'de 15000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Düşük frekansta 320 mA ripple akımına toleranslı olup, 670 mOhm ESR değeriyle filter, güç kaynağı stabilizasyonu ve sinyal işleme devreleri için uygundur. Through-hole PCB montajı için tasarlanmıştır ve polarize bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 670mOhm @ 100Hz
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V