MAL212647821E3
CAP ALUM 820UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212647821E3
MAL212647821E3 Hakkında
Vishay MAL212647821E3, 820 µF kapasitansı ve 40V rated voltage ile tasarlanmış axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanıma uygun olup, -40°C ile 125°C arasında stabil çalışma sağlar. 141 mOhm ESR değeri ve 55 mOhms impedansı ile düşük frekans (100 Hz'de 970 mA) ve yüksek frekans (10 kHz'de 1.261 A) ripple current kapasitesine sahiptir. 125°C'de 8000 saat ömür garantisi ile tasarlanmış olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 141mOhm @ 100Hz
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.261 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 970 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V