MAL212626122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212626122E3
MAL212626122E3 Hakkında
Vishay MAL212626122E3, 1200µF kapasitansı ve 25V devre voltajı ile tasarlanmış axial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajına uygun bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 8000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, 948mA ripple akımı yeteneği ile 10kHz frekansında veya 790mA ripple akımı ile 100Hz frekansında kullanılabilir. ESR değeri 175mΩ (100Hz'de) ve impedansı 61mΩ olan bu bileşen otomotiv uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanması gereken schematiklerde tercih edilir. Axial can kasa tipindeki kondansatör, aktif durumda üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 175mOhm @ 100Hz
Impedance 61 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 948 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V