MAL212625681E3
CAP ALUM 680UF 20% 16V AXIAL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MAL212625681E3
MAL212625681E3 Hakkında
Vishay MAL212625681E3, 680µF kapasitansı ve 16V nominal voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montajlı through-hole tipi bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılan endüstriyel bir kondansatörlerdir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 4000 saat ömürlülüğe sahiptir. 468mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, 588mA yüksek frekans ripple akımı kapasitesi sayesinde güç kaynakları, filtre devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans değeri ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 468mOhm @ 100Hz
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 588 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V