MAL212618471E3
CAP ALUM 470UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212618471E3
MAL212618471E3 Hakkında
Vishay MAL212618471E3, 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, axial through-hole montaj tipine sahiptir. -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 8000 saat ömürlü tasarıma (125°C'de) sahiptir. ESR değeri 100Hz'de 179mOhm, impedansı ise 91mOhm'dur. 10kHz'de 1.118A, 100Hz'de 860mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Otomotiv uygulamaları için tasarlanan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama amaçlı devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 179mOhm @ 100Hz
Impedance 91 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.118 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V