MAL212617182E3
CAP ALUM 1800UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212617182E3
MAL212617182E3 Hakkında
Vishay MAL212617182E3, 1800µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltage ile tasarlanmış olup, automotive uygulamalarında kullanıma uygundur. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yöntemiyle bağlanır. Axial, Can paket formatında sunulur. -40°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C'de 8000 saat ömrü garantilenir. 76mOhm ESR @ 100Hz ve 43mOhms impedans değerleriyle yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. 2.132A @ 10kHz ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications Automotive
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.132 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.64 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V