MAL212614123E3
CAP ALUM 12000UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212614123E3
MAL212614123E3 Hakkında
Vishay MAL212614123E3, 12000 µF kapasitansına sahip axial montaj tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunarak, 125°C'de 8000 saat ömür garantisi sağlar. 47 mOhm ESR ve 29 mOhms impedans değerleri, düşük frekans (100 Hz'de 1.86 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 2.232 A) ripple akım taşıma kapasitesiyle birlikte, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 47mOhm @ 100Hz
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Axial
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.232 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.86 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V