MAL212548681E3
CAP ALUM 680UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212548681E3
MAL212548681E3 Hakkında
Vishay MAL212548681E3, 680µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bu bileşen, axial through-hole montaj türünde tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sunar. 100Hz'de 156mOhm ESR değerine sahiptir. 10kHz'de 1.05A ripple current kapasitesine ve 100Hz'de 750mA ripple current değerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve diğer genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 156mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V