MAL212546272E3
CAP ALUM 2700UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212546272E3
MAL212546272E3 Hakkında
Vishay MAL212546272E3, 2700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial, Can paket tipinde through-hole montaj özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile 10.000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. 88 mOhm ESR değeri ve 1.3 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve dekouplaj uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V