MAL212545682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212545682E3
MAL212545682E3 Hakkında
Vishay MAL212545682E3, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bu bileşen, axial montaj türüne sahiptir. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 55mOhm ESR değerine ve 100mOhm impedansla çalışmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunan bu komponent, 100Hz'de 1.31A ve 10kHz'de 1.703A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100Hz
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.703 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V