MAL212545153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212545153E3
MAL212545153E3 Hakkında
Vishay MAL212545153E3, 15000 µF kapasitesine ve 16V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can tipi kasa ile sağlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 41mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile karakterizedir. Through hole montajı sayesinde geleneksel PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Düşük ve yüksek frekans ripple akımlarına karşı güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41mOhm @ 100Hz
Impedance 57 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.327 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.79 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V