MAL212545103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212545103
MAL212545103E3 Hakkında
Vishay MAL212545103E3, 10000µF kapasiteli, 16V rated gerilime sahip axial monolitik alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C) çalışabilir. 105°C'de 10000 saat yaşam süresi ile endüstriyel uygulamalarda uzun vadeli güvenilirlik sağlar. 48mOhm ESR değeri ve 2.171A ripple akım kapasitesi (10kHz), güç kaynakları, filtreleme devresi ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile standart elektronik tasarımların gereksinimlerini karşılar.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 100Hz
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.171 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V