MAL212538101E3
CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212538101E3
MAL212538101E3 Hakkında
Vishay MAL212538101E3, 100 µF kapasitansı ve 63V rated voltajı ile tasarlanmış axial mounted alüminyum elektrolitik kondansatördür. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 5000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. 1.061 Ohm ESR değeri ile 100Hz'de ölçülmüş ve 1.7 Ohm impedans karakteristiğine sahiptir. 100Hz'de 130 mA ve 10 kHz'de 182 mA ripple akım toleransı taşıyan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda gücü düzenleme, filtreleme ve enerjinin geçici depolanması için kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.061Ohm @ 100Hz
Impedance 1.7 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 182 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V