MAL212534102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212534102E3
MAL212534102E3 Hakkında
Vishay MAL212534102E3, 1000 µF kapasitansı ve 10V nominal gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial can yapıya sahip bu bileşen, through-hole montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. 292 mOhm ESR değeri ile 10 kHz'de 348 mA ripple akım taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 292mOhm @ 100Hz
Impedance 350 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 348 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V