MAL212528121E3
CAP ALUM 120UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212528121E3
MAL212528121E3 Hakkında
Vishay MAL212528121E3, 120 µF kapasitansı ve 63 V rated voltage'a sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 100 Hz'de 884 mOhm olan kondansatör, 10 kHz'de 252 mA ve 100 Hz'de 180 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile üretilen bu komponent, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler başta olmak üzere pek çok uygulamada kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 884mOhm @ 100Hz
Impedance 1.2 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 252 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V