MAL212527181E3
CAP ALUM 180UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212527181E3
MAL212527181E3 Hakkında
Vishay MAL212527181E3, 180 µF kapasitansa sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal çalışma voltajı ile güç kaynakları, ses devreleri ve filtering uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 5000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile belirtilmiş, 737 mOhm ESR değerine sahiptir. 294 mA ripple akım kapasitesi 10 kHz'de, 210 mA ripple akım kapasitesi 100 Hz'de sunulmaktadır. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında doğrudan kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 100Hz
Impedance 615 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 294 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V