MAL212517821E3
CAP ALUM 820UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212517821
MAL212517821E3 Hakkında
Vishay MAL212517821E3, 820 µF kapasitansı ve 40V rated voltaj ile tasarlanmış axial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında 175 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 100 Hz'de 650 mA, 10 kHz'de 910 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur. Through hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 175mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 910 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V