MAL212517222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL2125
MAL212517222E3 Hakkında
Vishay MAL212517222E3, 2200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltage ile çalışan bu aksiyel montajlı kondansatör, -40°C ile 105°C arasında sıcaklık aralığında kullanılabilir. 84 mOhm ESR değeri ve 2.02 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses yükseltecleri, genel amaçlı filtre ve bypass uygulamalarında tercih edilir. 105°C'de 10000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği tasarımlarında yaygın olarak kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 84mOhm @ 100Hz
Impedance 69 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V