MAL212517152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212517152E3
MAL212517152E3 Hakkında
Vishay MAL212517152E3, 1500 µF kapasitanslı, 40V rated gerilim ile çalışan axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 106 mOhm @ 100Hz ESR değerleri ile karakterize edilen bu bileşen, -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında işlem görebilir. 10000 saatlik ömrü 105°C'de tasarlanmıştır. Ripple current kapasitesi 100 Hz'de 1.15 A, 10 kHz'de 1.61 A'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devrelerde kullanılan bu kondansatör, through-hole teknolojisiyle PCB'ye entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 106mOhm @ 100Hz
Impedance 98 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.61 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V