MAL212516102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212516102E3
MAL212516102E3 Hakkında
Vishay MAL212516102E3, 1000 µF kapasitesine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 10.000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 212 mOhm @ 100Hz olup, ripple current yüksek frekansta 637 mA @ 10 kHz, düşük frekansta ise 490 mA @ 100 Hz kapasitededir. Filtre, buffer, energie depolanması ve sinyal işleme gibi pek çok endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 212mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 637 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V